Я пам’ятаю тридцять третій…

Четвертий тиждень листопада кожного року в нашій країні поминальний по жертвах імперських насильств над українцями. Четверта субота листопада день пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр.
Цей тиждень у Барській ЗОШ I-III ст. №3 учні 9 класу під керівництвом вчителя історії Стребкової С.П., вчителя української мови та літератури Присяжнюк О.А., бібліотекаря Кльоц О.Л. виступили перед школярами 6-11 класів з історико-літературною композицією «Я пам’ятаю тридцять третій…». Було перегорнуто трагічні сторінки історії України про штучні голодомори, окрема сторінка була присвячена Голодомору 1932-1933рр. Діти мали змогу почути замовчуванні раніше історичні факти, статистичні дані про жертви голодних репресій,спогади очевидців, а також вірші сучасних українських поетів присвяченні цій темі.

28.11.2017 | Aдмін