Милосердя й доброта – як два крила

Милосердя й доброта – як два крила, на яких тримається людство. Що сталося б зі світом, якби в ньому раптом не стало доброти? Чи втратило сьогодні свою цінність милосердя?
На жаль, наше життя не казка. Поряд з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії на те, що все буде добре.
У нашому місті є також такі люди . Для молодого покоління створений  центр «Еверест». Багато студентів педагогічного коледжу є волонтерами у ньому, зокрема, Беньковський Сергій ,який проводить цікаві виховні години у 2-Б класі.  Він багато розповідав учням про людей з обмеженими можливостями. Дітки уважно слухали його ,а в  їхніх очах були смуток, біль, розчарування. Колективно вирішили подарувати   серця з найкращими побажаннями всім тим , хто їх потребує. Створений плакат « Від серця до серця» учні 2-Бкласу передали у центр « Еверест».

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки 3 грудня, а й протягом усього року не забувати про те, що поруч із нами живуть інваліди, а вони потребують допомоги та уваги.
Хочеться подякувати всім, хто опікується інвалідами. Адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

05.12.2017 | Aдмін