Заходи в Барській ЗОШ №3 з профілактики ВІЛ/СНІДу

Проблема ВІЛ/СНІДу є, на жаль, актуальною та гострою для нашого суспільства. Саме тому в навчальному закладі було проведено бесіди, відверті розмови, години спілкування, відкриті діалоги  з формування навичок ведення здорового способу життя, профілактики ВІЛ/СНІДу.  Метою заходів було  виховання в молодого покоління потреби у веденні здорового способу життя,  інформування  учнів про можливі шляхи передачі ВІЛ інфекції та засоби захисту, вивчення та розуміння проблеми ВІЛ/СНІДу, розкриття  питань толерантності по відношенню до ВІЛ інфікованих людей.

Окрім того, молодші школярі виготовили колажі  «Ми обираємо здоров’я», а  учні 5-11 класів працювали над створенням плакатів під загальною  назвою «Зупинимо СНІД, допоки він не зупинив нас!»

07.12.2017 | Aдмін