Всеукраїнський тиждень права

З 04 по 10 грудня в Барській загальноосвітньої І-ІІІ ст. №3 в рамках Всеукраїнського тижня права було проведено низку цікавих та змістовних тематичних заходів правоосвітницького характеру. Старшокласники випустили шкільну газету «Всеукраїнський тиждень права». Бібліотекар школи Кльоц О.Л. підготувала книжкову виставку «Знати закон – бути захищеним».

Лекторська група «Правовик» під керівництвом вчителя правознавства Стребкової С.П. ознайомила учнів 3-11 класів з основними статтями Загальної декларації прав людини і Конвенції прав дитини. Богиня правосуддя Феміда (учениця 11кл. Савчук Катерина) розповіла про важливість дотримання громадянських прав в нашому суспільстві. Тиждень був цікавий і насичений зустрічами, презентаціями, співпрацею зі студентами юридичного відділу Барського педагогічного коледжу.

Проведено засідання круглого столу «Життя без насильства» для учнів 9-11кл. А для учнів 6 класів – правознавча гра-подорож – «Правовий Олімп».

12.12.2017 | Aдмін