Зустріч з депутатами

У рамках тижня місцевого самоврядування у Барській загальноосвітній школі №3 відбулася зустріч учнів 9-А кл. (кл. кер. Фурман Т.В.), 10кл., (кл. кер. Присяжнюк О.А.), 11кл., (кл.кер. Ситніков Д.Б). із головою Барської районної ради Піддубним М.І. У ході бесіди були розглянуті питання про порядок виборів в ограни місцевої влади, про утворення об’єднаних територіальних громад та деякі інші питання. Михайло Іванович дав змістовну відповідь на питання учнів щодо проблем міста, майбутнього нашої держави.

А з учнями 5- А (кл. кер. Кучерук Н. В.), 5-Б (кл. кер. Капусевич В. В.) та 6-А (кл. кер. Гуцалюк Н. Р.) було проведено зустріч з депутатом міської ради Ларисою Романяк, яка  в цікавій формі розповіла учнів про особливості роботи місцевого самоврядування та депутатського корпусу.

20.12.2017 | Aдмін