Вшанування видатних українців у Барській загальноосвітній школі №3. Заходи щодо відзначення 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола та 80-річчя від дня народження Василя Стуса.

В історії кожної країни є люди, чиї імена з гордістю і повагою згадуються співвітчизниками.
Особливе місце серед них належить Герою України,  державному, громадському, політичному діячу, журналісту В’ячеславу Чорноволу та  поету-патріоту, перекладачу, прозаїку, літературознавцю, правозахиснику  Василю Стусу.
Саме цим визначним постатям було присвячено низку заходів, які відбулися в Барській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 в грудні 2017 р.- січні 2018 року.

Так,  16 січня класний керівник 1-А класу Кальчук Лариса Вікторівна провела виховну годину «Зростаємо патріотами», класні керівники 2 – Б класу Борсолюк Людмила Ігорівна та 3 –А класу Пацанюк Ірина Миколаївна - усний журнал «Видатні діячі України»,  класний керівник 3-Б класу Гарник Олена Романівна - годину спілкування «Україна пам'ятає»; у 2-А класі (кл. кер. Іванцова Ганна Василівна) відбулася тематична бесіда «Українці, що прославили Україну»,  а в   4 – А класі ( кл. кер. Стадній Лілія Миколаївна) -  година спілкування пам’яті видатних українців В. Стуса та В. Чорновола. Учні 4-Б класу (кл. кер. Завадська Оксана Володимирівна) та 6-Б (кл. кер. Катрін Альона Анатоліївна) переглянули презентацію «Василь Стус – постать, що єднає Україну», а учні  6-А класу (кл. кер. Гуцалюк Наталія  Романівна) підготували та провели усний журнал «Згадаємо всіх поіменно». Цього ж дня учні 9-А класу (кл кер. Фурман Таїсія Василівна) були учасниками бібліотечного уроку «Із забуття в безсмертя», який відбувся у дитячій бібліотеці.
22 грудня 2017 року класні керівники 10 класу  Присяжнюк Ольга Анатоліївна та 11 класу Ситников Дмитро Борисович провели годину спілкування «В’ячеслав Чорновіл – людина, яка пробудила Україну», на якій учні дізналися про життя та політичну діяльність відомого політика, громадського діяча В’ячеслава Чорновола. А 17 січня старшокласники (учні 10, 11 класів) разом з класними керівниками та бібліотекарем школи Кльоц Оксаною Леонідівною були учасниками Стусівських читань «Із забуття в безсмертя» в дитячій бібліотеці.

(1-А клас кл. кер. Кальчук Л. В.)

(2-Б, 3-А  класи кл. кер.: Борсолюк Л. І.. пацанюк І. М.)

(2-А клас кл. кер. Іванцова Г. В.)

(4-Аклас кл. кер. Стадній Л. М.)

(4-Б клас кл. кер. Завадська О. В.)

(6-Б клас кл. кер. Катрін А. А.)

(6-А клас кл. кер. Гуцалюк Н. Р.)

(9-А клас кл. кер. Фурман Т. В.)

Окрім того, в методичному кабінеті школи та бібліотеці було організовано виставку книг «В’ячеслав Чорновіл дорогами болю і боротьби» до 80-річчя від дня народження; в коридорі навчального закладу організовано тематичні експозиції «В’ячеслав Чорновіл - 80 років з дня народження», «Василь Стус - 80 років з дня народження».

24.01.2018 | Aдмін