Акція «5 картоплин»

В рамках заходів до Міжнародного дня громадян похилого віку Вінницька обласна організація Товариства Червоного Хреста України та управління освіти і науки облдежадміністрації організували акцію доброти на допомогу малозахищеній категорії населення.

Гарну справу може зробити кожен учень, виділивши хоча б кілька картоплин, які з вдячністю приймуть одинокі знедолені люди.

Для дітей це буде уроком людяності, чуйності та милосердя, а для дорослих—вияв турботи про тих, хто її потребує.

Міністр учнівського самоврядування школи Сітнікова Єлізавета підвела підсумки акції “5 картоплин”, яка щорічно проводиться у нашій школі. Було зібрано 241кг. картоплі; 19,700кг. буряка; 5,400кг. цибулі, 5кг. моркви.

Найкраще проявили себе у цій акції учні 7-А кл., 10 кл. та 8-А кл.

За допомогою учнів: Продана Віталія, Гуменюка Дмитра (9-Б кл.), Фурмана Віктора, Лучіна Дмитра, Ольхова Максима, Краєвського Олександра (8-А кл.), Шевчука Юрія, Катріна Іллі,  Островіцького Назарія,  Соломяного Дениса (7-Б кл.)  - всі овочі було акуратно запаковано у сітки та картонні ящички та відправлено районній організації Товариства Червоного Хреста.

14.01.2016 | Aдмін