Соборність і злагода – умови процвітання України.

З нагоди відзначення Дня Соборності України й 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки у Барській загальноосвітній школі №3 пройшов тиждень патріотичного виховання «Соборність і злагода – умови процвітання України». В рамках цього тижня класними керівниками було проведено ряд виховних заходів спрямованих на формування національної свідомості школярів, патріотизму, ідеї соборності, єдності та суверенності держави як головної умови розвитку незалежної України.

Заслуговує на увагу усний журнал «Моя країна - соборна і незалежна» (1-А кл., кл. кер. Кальчук Лариса Вікторівна), година спілкування «Нехай нерозмежованою залишиться навіки!» (2–Б кл., кл. кер. Борсолюк Людмила Ігорівна), історичний екскурс «Тобі, Україно, мій мужній народе, складаю я пісню святої свободи» (3–А кл., кл. кер. Пацанюк Ірина Миколаївна), віртуальна подорож «Історичними стежками України  (4-А кл., кл. кер. Стадній Лілія Миколаївна), усний журнал «Моя вишнева Україна» (2-А кл., кл. кер. Іванцова Ганна Василівна). Учні 4-Б класу (кл. кер. Завадська Оксана Володимирівна) мали нагоду зустрітися з учасником АТО Гнидкою Богданом Юрійовичем та разом  переглянути презентацію «Україна – держава соборна, одна на всіх, як оберіг», учні під час заходу читали вірші про Україну та малювали.

Учні 6-тих класів (кл. кер. Катрін Альона Анатоліївна, Гуцалюк Наталія Романівна) переглянули документальне відео та презентації до Дня Соборності України, обговорювали події, які відбувалися в ті часи. Семикласники (7-А кл., кл. кер. Толстова Тамара Семенівна) були учасниками виховної години «День Соборності України – символ національного єднання українського народу»,  учні  9-А класу (кл. кер. Фурман Таїсія Василівна) -  «Єднання заради Незалежності», а десятикласники (кл. кер. Присяжнюк Ольга «Акт злуки - відтворення історичної правди».

Окрім того, в  навчальному закладі відбулася виставка дитячих малюнків «Я славлю свою рідну Україну». В бібліотеці школи було організовано книжкову виставку «І обнялися береги одного вічного народу».

29.01.2018 | Aдмін