Герої Крут у пам’яті людській. Заходи у Барській ЗОШ І-ІІІ ст. №3

З метою відзначення 100-річчя бою під Крутами та  вшанування пам’яті юнаків, які героїчно загинули  29 січня 1918 року, в  нашій  школі  пройшов тиждень героїко-патріотичного виховання  «Герої  Крут у пам’яті людській». В рамках цього тижня класними керівниками   було проведено ряд виховних заходів: «Герої Крут – ніхто не забутий» (1-Б клас, кл. кер. Жилінська Тетяна Володимирівна ), «Крути… Мужність України»  ( 2-Б клас, кл. кер. Борсолюк Людмила Ігорівна),  «Нам ніколи не забути ті криваві Крути» (4-А клас, кл. кер. Стадній Лілія Миколаївна),  «І зупинилось серце молоде, щоб вічно билось серце України» (4-Б клас,  кл. кер. Завадська Оксана  Володимирівна). Наймолодші учасники виховних заходів дізналися про героїчний подвиг юнаків, які захищали рідну землю.

Учні 5-А класу (кл. кер. Кучерук Наталія Василівна) завітали у районну бібліотеку на урок «Пам’ятаємо героїв Крут».  Школярі  уважно слухали розповідь бібліотекарів про українських студентів, які віддали своє життя, аби захистити Київ від наступу більшовиків. А ще п’ятикласники   переглянули   кілька відеоматеріалів  і ознайомилися з виставкою «Крути – трагедія, подвиг, пам’ять».

Шестикласники (кл. кер. Гуцалюк Наталія Романівна та Катрін Альона Анатоліївна) були учасниками уроку- мужності «Бій під Крутами – що то було?», під час якого переглянули  відеофільми про події січня 1918 року.
Під час виховної години «Пам’яті Крут»  у 7-А класі  (кл. кер. Толстова Тамара Семенівна)  учні читали вірші українських поетів, присвячених юним героям бою під Крутами.
Учні 7-Б класу разом з класним керівником Суконнік Оленою Едуардівною підготували та провели історичний екскурс «Битва під Крутами», на якому семикласники згадали про ще одну трагічну подію нашої держави та вшанували пам’ять загиблих героїв  Крут хвилиною мовчання.

Класний керівник 9-А класу Фурман Таїсія Василівна спільно з працівниками дитячої бібліотеки провели урок-реквієм  «Крути … Мужність і біль України». Дев’ятикласники познайомилися з історичними документами,  переглянули відеофільми про героїзм студентів та гімназистів.

Щоб  ще краще дізнатися про трагічну  подію, яка сталася на станції Крути 29 січня  1918 року,  коман да із шести учнів ( 9-10 класів) взяла активну участь в інтерактивній грі-квесті «Пам’ятай про Крути».
Крім того, на центральній площі міста старшокласники нашої школи розпочали мітинг-реквієм літературно-музичною композицією, присвяченою 100-річчю бою під Крутами.

09.02.2018 | Aдмін