Форум патріотичних справ у четвертих класах

У 4 – А класі (кл. кер. Стадній Л.М.) пройшов урок – реквієм, присвячений вшануванню пам’яті загиблих на Майдані та у зоні АТО.
Діти читали вірші, переглядали відео. Потім виготовили Ангеликів слави, на яких були записані імена та прізвища загиблих з нашого міста та Барського району. На кожному зображенні ангела учні записали слова подяки за мирне небо над нашим містом.

З метою виховання почуття відповідальності,  вірності, патріотизму, любові до Батьківщини, до українського народу, його історії, збереження народних звичаїв та свят учні Завадської О. В. протягом 4 років навчання невпинно працюють над проектом «Маленькі патріоти великої держави». Протягом цих років діти  разом із класним керівником багато працювали над проектом, який захищали перед гостями патріотичного форуму, учасниками АТО Кімаківським Сергієм Вікторовичем та Гнидка Богданом  Юрійовичем.

08.03.2018 | Aдмін