Форум патріотичних справ у шостих класах

У 6-А класі (кл. кер. Гуцалюк Н. Р.) пройшов форум патріотичних справ на тему «Ми - українці».
Метою заходу було  виховати в учнів глибокі патріотичні почуття, вдячність тим, хто віддав за неї життя вшановуючи пам’ять героїв Небесної сотні, формувати активну громадянську позицію дітей щодо єдиної, цілісної держави, повагу, толерантність до інших   народів,  розвивати бажання стати гідним громадянином, віру в краще майбутнє України.
Під час форуму діти переглянули відео «Пам’яті Небесної сотні»,  вшанували героїв хвилиною мовчання та запалили свічу пам’яті.
Гостем форуму був колишній учень школи Сапаров Владислав, який розповів чому вирішив стати військовим.

В 6 - Б класі (кл. кер. Катрін А. А.) відбувся форум патріотичних справ «Україна починається з мене»
Метою заходу було виховати в учнів почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні, прищеплювати любов до Батьківщини, формувати у школярів ціннісне ставлення до України.

08.03.2018 | Aдмін