Міжнародний день рідної мови

21 лютого учнів 2-Б класу  (кл.кер. Борсолюк Л.І.)  відвідали районну дитячу бібліотеку, де відзначили свято рідної мови.  Бібліотекар Котик Ю.Г.  розпочала захід з легенди «Як виникла українська мова». Далі на учнів чекало багато несподіванок: вони розгадували ребуси, співали українські пісні, розказували вірші українських письменників-класиків, грали різні цікаві ігри. З великим задоволенням діти переглянули мультфільм, де Маша співала українську колискову. На згадку про зустріч ми зробили світлину, а на завершення свята -  подякували працівникам районної  дитячої бібліотеки, які неодноразово нас запрошують і проводять такі цікаві, повчальні  зустрічі. Наснаги Вам, творчих злетів, здоров’я, радості у житті!

16.03.2018 | Aдмін