Мандруємо разом!

В рамках концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді у школі відбулися ряд  пізнавальних  екскурсій.

9-10 жовтня група учнів 7-10 класів разом з вчителями  Кучерук Н.В. , Кобиль М.А., Суконнік О.Е., а також зі своїми батьками побували на екскурсії в чудовому старовинному місті України – Львові. Екскурсія була дуже насичена і за два дні ми побували на Високому замку, біля міської Ратуші , у майстерні шоколаду та карамелі; в музеї І.Франка, відвідали Шевченківський гай, гуляли прекрасними старовинними брущатими вулицями міста. З гарними враженнями, з позитивним настроєм повернулися до рідного міста, чекаючи нової подорожі.

Місто Лева сьогодні – це одне з найгарніших міст Європи, центральна частина якого перебуває в спадщині  ЮНЕСКО.  Туди завітали учні 6-Б класу . Екскурсійна програма була змістовна та насичена. Учні відвідали :

- собор св. Юра, пам’ятник митрополиту Шептицькому,

- музей-аптеку “Під чорним орлом”,

- музей зброї “Арсенал”,

- міську ратушу (панорама міста)

- Личаківське кадовище (могили І. Франка , В.Івасюка, меморіал пам’яті і примирення, могили воїнів АТО).

Сповнені незабутніх вражень, повернулися додому. Львів – це унікальне поєднання культур Заходу та Сходу. Навіть досвідчені мандрівники кажуть, що Львів для них є одним із найнесподіваніших відкриттів.

14.01.2016 | Aдмін