Заходи з відзначення 204-ї річниці з дня народження Т.Г. Шевченка в Барській ЗОШ І-ІІІ ст. №3

Щовесни, коли тануть сніги
і на рясті просяє веселка.
Повні сил і живої снаги
Ми вшановуємо пам'ять Шевченка!

Тарас  Шевченко…   Такий великий, що бути більшим не можна. Як Україна! Як світ! Він безсмертний, як саме життя, тому став нашою долею і заповітом.  І на сторожі правди, любові і честі стоїть його слово.   «Все йде, все минає»,  -  сказав Тарас Шевченко, але сам він залишатиметься безсмертним, допоки живе Україна.   Ім’я цієї людини є уособленням  непереборної волі, сили духу, пророчого дару.

Тож з метою відзначення 204-ї річниці з дня народження  Т.Г. Шевченка в Барській ЗОШ №3 пройшла низка цікавих та змістовних заходів.  07. 03.2018 року учнівським самоврядуванням школи було підготовлено та проведено мітинг-реквієм  «Тарас Шевченко – провісник долі України», який відбувся  на центральній площі міста.  Під час заходу лунали пісні та вірші про Великого Кобзаря, пісні на слова  поета. Окрім того, члени учнівського самоврядування  прочитали вірш Тараса Григоровича Шевченка  «Мені однаково, чи буду…», учні 1-11 класів  акапельно виконали Гімн України та  поклали квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченку . З вітальним словом до учасників мітингу звернувся директор школи Анатолій Артурович Ловчинський.

В навчальному закладі відбулася виставка малюнків «Віч-на-віч з Кобзарем» ( найцікавішою була творча робота учнів 7-Б  класу; класний керівник Суконнік Олена Єдуардівна);   акція «Шевченко – це модно! Шевченко – це круто!» (читання віршів Шевченка із подальшим розміщенням їх в соціальних мережах)», в якій найкращими стали класні колективи 5-А та 7-А класів (кл. кер. Кучерук Наталія  Василівна та Толстова Тамара Семенівна). Заслуговує на увагу літературна композиція «Садок вишневий коло хати…» (1-А кл., кл. кер. Кальчук Лариса Вікторівна), поетична свіча «Пейзажна поезія Т.Г. Шевченка» ( 2-А кл.,  кл. кер. Іванцова Ганна Василівна), хвилина поезії «Читаємо Шевченка» ( 2-Б кл., кл. кер. Борсолюк Людмила Ігорівна), усний журнал «Мистецтво слова» ( 3-А кл., кл.кер. Пацанюк Ірина Миколаївна),  урок-презентація  «Наш  Шевченко» ( 3-Б кл., кл. кер. Гарник Олена Романівна), хвилина з мистецтвом «Шевченко очима дітей» (4-А кл., кл. кер. Стадній Лілія Миколаївна), літературні читання «Мій Шевченко» (8-Б кл., кл. кер. Стаднік Інна Анатоліївна), бібліотечний урок «Дзвенять Кобзареві струни»,  (9-А кл., кл. кер. Фурман Таїсія Василівна).

Прес-центр школи

16.03.2018 | Aдмін