Нумо, дівчатка!

13 березня 2018 року  у 2-Б класі  відбулося свято «Нумо, дівчатка!» Учасниками стали найвродливіші, найчарівніші, найспритніші дівчата нашого класу та дужі, кремезні, найкмітливіші та дотепні   наші хлопчики. А родзинка цього свята та, що учасницями були ще й рідненькі матусі,  які  допомагали своїм діткам.

Під час виховного заходу учні брали участь у різних конкурсах:  "Одягни ляльку", "Кулінарна книга", "Приший ґудзик", "Намалюй картину", "Нагодуй діток" тощо. Найкращим був конкурс  "Дефіле", де учні, як справжні моделі, продемонстрували плаття, які змайстрували  з пакетів для сміття вдома разом  із своїми батьками. Свято завершилось нагородженням юних красунь медалями.

Хочеться подякувати батькам за підтримку. Щиро дякую!
З повагою класний керівник,
                                                                                 Борсолюк Л.І. .