Свято зустрічі весни в Барській ЗОШ І-ІІІ ст. №3

Після довгої зими і дорослі, і діти чекають теплу весну-красну.
Ось і учні нашої школи вирішили відновити давні традиції предків і провести свято зустрічі весни! Ведучі заходу, учні 8-Б класу (кл. кер. Стаднік Інна Анатоліївна), підготували інсценізовану композицію зустрічі Весни із Зимою, ролі яких майстерно виконали Стадній Владислава та Ходаніцька Вікторія. Школярі навчального закладу (учні 1-8 кл.) з великим задоволенням спалили опудало Зими та паперові кульки-сніжки з усім поганим, від чого хотіли позбутися. Діти закликали весну, водили хороводи, брали участь у конкурсах та прикрашали яскравими стрічками весняне деревце, щоб швидше прийшли лагідні, теплі дні, щоб сонечко зігріло сердечко кожного. Окрасою святкового дійства став виступ дуету у складі Яни Поповської (8-А кл.) та Христини Желавської (9-А кл.) (виступ підготувала вчителька музичного мистецтва Кащенко Нінель Володимирівна).

На завершення заходу діти пригощалися смаколиками та запашним чаєм.

Слова особливої подяки хочеться сказати на адресу заступника директора з виховної роботи Галкіної Ірини Юріївни, педагога-організатора Кобиль Марини Анатоліївни, вчителя образотворчого мистецтва Кучерука Володимира Миколайовича, вчительки трудового навчання Зінчук Інни Сергіївни, класних керівників 1-8 класів.
Свято вийшло родинним, теплим і сердечним, адже до його підготовки долучилися не тільки педагоги та учні, а й батьки наших вихованців.

19.03.2018 | Aдмін