Заходи до Всесвітнього тижня грошей у Барській ЗОШ №3

У рамках проведення Всесвітнього тижня грошей вчителем географії та економіки Цицюрською Людмилою Дмитрівною було проведено інформаційні п’ятихвилинки для учнів 5-11 класів «Роль грошей у житті людини». Також вчителька  разом із учнівським колективом  9 – Б класу підготувала  та продемонструвала учням навчального закладу презентацію «Планування власного бюджету: заощадження та інвестування». В ході презентації    школярі змогли дізнатися про способи, за допомогою яких можна стати бережливим та вміти використовувати всій бюджет. Учні 1-11 класів мали змогу переглянути цікаву виставку малюнків до Всесвітнього тижня грошей, а учні 6-11 класів ознайомилися з колекцією грошей, яку представила класний керівник 6-Б кл. Катрін Альона Анаталіївна.

Окрім того, учні 11 та 9-Б класів під керівництвом Цицюрської Л. Д. відвідали одне із відділень «Ощадбанку». Керівник банку Ружанський В.В. детально ознайомив екскурсантів із послугами, які можуть отримувати клієнти, показав виставку кредитних карток, що видає «Ощадбанк»,  та розповів про їх призначення. Учні оглянули банкомати, спробували здійснювати на них різноманітні операції. Віталій Вікторович із метою професійної орієнтації учнів наголосив на тому, що всі, хто хоче пов’язати своє майбутнє з фінансовою установою, має отримувати відповідну освіту, виховувати в собі такі риси  як рішучість, комунікабельність, відповідальність у собі.

21.03.2018 | Aдмін