«Кіборги» в Барській ЗОШ І-ІІІ ст. №3

6 грудня 2017 року – в День Збройних сил України – в нашій державі відбулася прем'єра повнометражного художнього фільму режисера Ахтема Сеїтаблаєва за сценарієм Наталії Ворожбит про оборону Донецького аеропорту під час війни на Донбасі «Кіборги. Герої не вмирають». Рівно через чотири місяця, 6 квітня 2018 року, за сприяння голови правління «Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» Слівінського Анатолія Михайловича та за ініціативи волонтера Володимира Маліцького стрічку мали змогу переглянути учні та учителі Барської ЗОШ №3. На показі були присутні: міський голова Артурт Анатолійович Цицюрський, начальник соціально-гуманітарного відділу Наталія Олександрівна Стрельчук, учасники бойових дій на Сході країни Ігор Наталюк, В’ячеслав Мельник та керівник Вінницької філії української Асоціації інвалідів АТО Анатолій Бевз.
Кінострічка не залишила байдужим жодного із присутніх у залі. Під час перегляду глядачі разом із героями фільму пережили 10 із 242 жахливих днів оборони Донецького аеропорту.

За активну участь у волонтерській діяльності гості вручили учням та учителям навчального закладу подяку, подарували книги «Якби не війна», «Нескорені» та значки «Юний волонтер».

Напередодні  Великодня не залишились без подарунків і учасники бойових дій, які були присутні на перегляді кінострічки, адже члени учнівського самоврядування подарували захисникам Великодні паски.

11.04.2018 | Aдмін