В Барській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 відзначили 100-річчя створення Українського військово-морського Флоту.

11 квітня 2018 р. в Барській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 учасники лекторської групи учні 11 класу Линдюк Віктор, Самойлова Олена, Кузик Ярослав, Ситников Владислав під керівництвом вчителя історії Стребкової С. П. в рамках відзначення 100-річчя Військово-морських сил України підготували і провели змістовну лекцію для школярів 9-11 класів з теми «Військово-морські сили України в 1917-1921рр.». Слухачі дізналися про початок формування військово-морського флоту Української Народної Республіки в умовах громадянської війни, про кількість кораблів і військових, які брали активну участь у формуванні військового флоту України.

12.04.2018 | Aдмін