Учні Барської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 відзначили День космонавтики

12 квітня 2018 року учні 3-А класу Барської ЗОШ I-III ст. №3 разом із класним керівником  Пацанюк Іриною Миколаївною і бібліотекарем Кльоц Оксаною Леонідівною стали учасниками пізнавально-космічної мандрівки «Знавці космосу», яка пройшла в дитячій районній бібліотеці. Діти мали змогу переглянути  фільм «Крок у космос» і ознайомитися з яскраво ілюстрованими книгами, представленими на книжковій виставці «Неосяжний Всесвіт», яку підготували працівники бібліотеки.  В ході заходу школярі  хвилиною мовчання вшанували пам'ять Леоніда Каденюка. Родзинкою зустрічі була весела фізкультхвилинка «Ми – космонавти». Підсумком міроприємства стало розгадування загадок про Всесвіт.

Окрім того,  учні 2-11класів переглянули презентацію про першого українського космонавта Леоніда Каденюка; всі учні навчального закладу мали змогу ознайомитися з матеріалами загальношкільної газети «12 квітня- Всесвітній День космонавтики».

17.04.2018 | Aдмін