Тиждень трудового навчання

В рамках проведення тижня трудового навчання відбувся ряд заходів покликаних продемонструвати знання та вміння учнів з даного предмету та піднести інтерес до трудового навчання на новий рівень.

Фестиваль майстер-класів, що відбувся 17 листопада, включав в себе майстер-клас по зображенню власного родового коду у вишивці, демонстрації різних способів загортання подарунків та виконання різнокольорових бантиків за допомогою звичайної виделки. Також було проведено соцопитування «Дерево хобі», що дало можливість вивчити різноманітність захоплень не лише учнів, а й учителів.

8 листопада була надана можливість старшим учням взяти участь у тематичному «Веселому квесті», лотереї «Гривенька» та дізнатись про свою можливу професію від харизматичних гадалок Мірели та Лали.

Виставка  «Паперова інсталяція», що відбулась 20 листопада звернула увагу учнів та вчителів школи до такого простого матеріалу як папір.

14.01.2016 | Aдмін