«За життя без сміття»

З 16 по 20 квітня у Барській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 пройшов тиждень формування ціннісного ставлення до природи, в рамках якого було проведено ряд заходів, спрямованих на екологічне виховання учнів, вивчення довкілля, пізнання його законів і впливу людини на стан навколишнього середовища, засвоєння знань про природу рідного краю, виховання почуття відповідальності за природу як національне багатство.

Класні керівники 1-4 кл. провели бесіду з учнями на тему: «В гармонії з природою», а в 5-6 класах пройшла бесіда «Людина і навколишнє середовище». Для учнів 2-А класу батьківським комітетом було організовано еко-пікнік, на якому учні не тільки гарно відпочили, а й вчилися берегти природу у лісі: правильно поводитися з вогнищем, місце відпочинку залишати чистим, милуватися первоцвітами, звільняти лісові галявини від сміття.

Цікаво пройшла дискусія «Захист навколишнього середовища» з учнями 8-10 класів, де обговорювалося питання про екологічну безпеку в Україні. Учні 7-А кл. були учасниками бібліотечного уроку «Довкілля в, якому ми живемо», а учні 7-Б класу переглянули презентацію «Збережемо природу Землі». В 11 класі відбувся «круглий стіл» «Еколог – професія благородна», на якому обговорювалося питання про актуальність професії еколога.

Крім того, учні 5-11кл. взяли активну участь в акції «Чисте довкілля» та «Квітник біля школи» (висадили алею троянд). Бібліотекарем школи організовано книжкову виставку до Міжнародного дня Землі «Наша планета – колиска Життя».

Кобиль Марина Анатоліївна,
педагог-організатор школи.