Спільне засідання педагогічної ради Барської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 та учнівського самоврядування школи

23 квітня 2018 року в Барській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 відбулося спільне засідання педагогічної ради школи та учнівського самоврядування, на якому було розглянуто питання про хід виконання Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді у 2017-2018 н.р. З доповіддю по даному питанню виступила заступник директора з виховної роботи Галкіна І.Ю. Окрім того, перед присутніми виступила педагог-організатор школи Кобиль М.А. та члени учнівського самоврядування, які захистили проект «Школа, що виховує патріотів».

Окремим питанням було розглянуто вибір електронних версій оригінал макетів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 5 та 10 класів загальної середньої освіти. Витяг з протоколу засідання педагогічної ради можна переглянути у розділі «Прозорість та інформаційна відкритість закладу».

24.04.2018 | Aдмін