Заходи в рамках тижня екологічної безпеки «Дзвони Чорнобиля» у Барській ЗОШ І-ІІІ ст. №3

З 23 по 27 квітня 2018 року в рамках тижня екологічної безпеки «Дзвони Чорнобиля» у навчальному закладі було проведено ряд заходів щодо відзначення 32-х роковин цієї трагедії.

У 8-А класі (кл. кер. Трохимчук Зоя Євтихіївна)  було проведено годину спілкування: «Чорнобиль не має минулого часу»

У 8-Б класі (кл. кер. Стаднік Інна Анатоліївна) - «Поріс чорнобилем Чорнобиль, бідою нашою поріс…»

«Екологічні наслідки Чорнобиля» (9-Б кл., кл. кер. Цицюрська  Людмила  Дмитрівна та 10 кл.,  кл. кер. Присяжнюк Ольга Анатоліївна).

Учні 5-А кл. (кл.кер. Кучерук Наталія Василівна), 9-А кл. (кл. кер. Фурман Таїсія Василівна)  були учасниками бібліотечних  уроків «Дзвони Чорнобиля стукають в серці» .

Учні  6- Б кл. ( кл.кер.  Катрін Альона Анатоліївна) зустрілись з учасницею ліквідації аварії на ЧАЄС Кохною Галиною Степанівною.

Крім того, в шкільній бібліотеці організовано виставку книг «Чорнобиль-гірка зірка», учнівським  самоврядуванням було  випущено стіннівку «Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить».

Прес-центр школи.

28.04.2018 | Aдмін