Урок мужності «Свято зі сльозами на очах»

08.05.2018 р. учні 2-А класу (кл. кер. Іванцова Ганна Василівна) зібралися біля пам’ятника загиблим воїнам на урок мужності «Свято зі сльозами на очах» в пам’ять про тих, хто пройшов неймовірно важкими шляхами війни та не дожив до перемоги, а віддав за неї найдорожче – своє життя. Розповідь Ганни Василівни про напад гітлерівської Німеччини на нашу країну, авіаційне бомбардування Києва, оборону столиці України, роль Червоної Армії, партизанського руху та самовідданої праці громадянського населення в тилу, незмірні лихо і страждання, які пережили люди та страшенно велику кількість убитих, поранених і пропавши безвісти у вогнищі війни сприяла вихованню у дітей любові до Батьківщини, до історії свого народу, почуття патріотизму, мужності і хоробрості, поваги до пам’яті захисників Вітчизни.

Потім дітям було запропоновано дослідити, хто і коли звільнив наше рідне місто від фашистських загарбників та не повернувся до рідної оселі. Потрібну інформацію діти знайшли на надгробних плитах. Другокласники з цікавістю з’ясували, що бої за наше місто відбувалися 22 – 25 березня 1944 року, прочитали багато прізвищ бійців та їх військові звання.

З вдячністю і пошаною поклали діти живі квіти на плити пам’ятника героям війни, щоб завжди пам’ятати всіх тих, хто зробив все, щоб ми, живучи зараз, могли сміятися і плакати, радіти і сумувати, вчитися, працювати – та просто жити.
Як дорого коштує перемога! Але наш народ все витримав – і переміг. Переміг тому, що захищав Батьківщину. Переміг тому, що відстоював право на життя.

11.05.2018 | Aдмін