Заходи в Барській ЗОШ №3 до Дня пам’яті та примирення, річниці перемоги над нацизмом у Європі

З 07.05.-11.05. 2018 р в навчальному закладі пройшов тиждень військово-патріотичного виховання «І тільки пам'ять не сивіє».

Бібліотекарем навчального закладу було організовано книжкову виставку «Сторінками історії», учнівським самоврядуванням школи  випущено стіннівку «Полеглих пам’ятаємо, шануємо живих» та організовано акцію «Ветеран живе поруч», класними керівниками проведено ряд цікавих та змістовних заходів. Серед кращих варто відзначити наступні: «Сторінки історії мого народу» ( 1- 4 класи), урок мужності «Свято зі сльозами на очах» (2-А клас), урок пам’яті «Вони захищали Вітчизну» (6-Б кл.) та бібліотечні уроки (5-А кл., 7-А кл., 8-А кл.).

11.05.2018 | Aдмін