Свіча пам'яті «Голодомору»

Уже кілька років поспіль, учні, тепер уже 10 класу, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м.Бара , співпрацюють з районною бібліотекою...

І ось у ці скорботні для всієї України, листопадові дні, школярі разом з класним керівником Кучерук Н.В. , відвідали книгозбірню, щоб згадати і пом’янути тих, хто загинув від голоду у 1932 – 1933рр.

Десятикласники разом з класним керівником та бібліотекарем Барабановою Г.М. підготували виховний захід - реквієм, епіграфом до якого стали  слова:

Пекельні цифри та слова

У серце б’ють неначе молот.

Немов прокляття ожива.

- Рік тридцять третій. Голод! Голод!».

Діти  розповідали документальні свідчення про ті страшні роки, читали поетичні рядки,переглянули презентацію за книгою  Світлани Таран    « Розколоте небо» . Завадська  Яна прочитала «Молитву за убієнних голодом» Катерини Мотрич.

Бібліотекар Галина Михайлівна представила і запропонувала прочитати книгу В.Сергієнка «Голодомор 1932-1933 років як геноцид українства».

В кінці заходу усі присутні під пісню О.Білозір «Свіча» запалили свічки , як спомин про тих, кого сьогодні немає серед нас, хто  помер страшною голодною смертю. А потім вийшли до пам’ятного знаку, де ще раз пом’янули померлих під час голодомору  1932-1933рр.

14.01.2016 | Aдмін