Свято останнього дзвоника у Барській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №3

Промайнув іще один навчальний рік. Шкільне подвір’я забуяло весняним цвітом, який сповістив про початок свята останнього дзвоника 2017-2018 навчального року. І для учнів, і для вчителів - це чудова шкільна традиція. Для більшої частини школярів останній дзвоник сповістив про прихід шкільних канікул. А для випускників - це перший крок у самостійне життя.

З вітальним словом до усіх присутніх звернувся гість свята - голова районної ради Михайло Іванович Піддубний та директор школи Анатолій Артурович Ловчинський. Окрім того, директор школи нагородив грамотами кращих учнів, які здобули призові місця на творчих конкурсах, предметних олімпіадах та спортивних змаганнях. Зі словами щирої подяки звернулася до присутніх випускниця 11-го класу, президент учнівського самоврядування Холява Руслана.

На завершення заходу випускники виконали флешмоб, запустили в небо різнокольорові кульки і виконали традиційний вальс зі своїми батьками.

26.05.2018 | Aдмін