Літній пришкільний мовний табір “BUTTERFLY”. Тиждень перший. День перший

29 травня 2018 року при Барській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 3, розпочав свою роботу літній пришкільний мовний табір з денним перебуванням дітей “BUTTERFLY”.

Свою роботу ми, як завжди, розпочали із зарядки, яку провела нам вчитель-координатор загону № 1 “Rainbow” Ткач М. В.
Сьогоднішнім завданням для загонів було “Make decoration”, виготовлення атрибутики та облаштування класних кімнат.
На лінійці загони преддставили свої назви, девізи та плакати. Найкраще це вдалось загону № 1 “Rainbow” та загону № 3 “Crazy Squirrel”.

Найменший загін № 2 “Emoji” зробили чудові та оригінальні браслети із своїми емблемами.

Завершили ми сьогоднішній день інструкцією з пожежної безпеки. З учнями було проведено бесіду: “Як діяти учням та вчителям у разі виникнення пожежі”. В звязку з цим було проведено планову евакуацію, яка пройшла успішно.

03.06.2018 | Aдмін