Свято до Дня матері у 3-Б класі

Найдорожча в світі людина — це мама. Вона завжди поруч своєї дитини. Хто знає, скільки болю і любові може умістити в себе материнське серце! Адже коли дитина хворіє, мама ніколи не відходить від неї. А коли діти виростають, то усі їхні болі дорослого життя мати ділить з ними. Матері супроводжують нас усе  своє життя. Сила материнської любові перемагає будь-яку відстань. І де б ми не були, їхня турбота, їхні молитви зберігають нас від життєвих турбот. Тому наших матусь завжди потрібно цінувати і любити, відноситися до них з повагою та шаною. Так, 11 травня у  3-Б класі відбулося свято до Дня матері. Були присутні батьки, матусі, бабусі та рідні учнів. Під час свята школярі співали пісні, розказували вірші, показували свої різноманітні творчі здібності, брали участь у конкурсах, дарували квіти. Батьки були розчулені та радісні. Панувала приємна атмосфера.

Тому вирушаючи у велике життя, обов'язково треба подякувати своїй матусі за все, що вона для тебе зробила. Адже саме мати є зіркою, яка освітить ваш шлях у темряві великого світу. І коли ви, дорослі і сильні, вийдете на вершину, не забудьте про найріднішу людину, бо саме завдяки їй ви і стали тими, ким ви є.

07.06.2018 | Aдмін