Літературно-мистецький салон «Царина прекрасного»

Літературно-мистецький салон «Царина прекрасного» загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 м. Бара відкрив свій шістнадцятий сезон!

Чергова зустріч  поціновувачів високого мистецтва  була присвячена Йоганну Штраусу-сину. Адже в 2015 році  весь цивілізований світ відзначає 190 років від дня  народження австрійського композитора, диригента і скрипаля. Якщо Йоганна Штрауса - старшого називали «батьком вальсу», то Штрауса-сина сучасники називали «королем вальсу». Батько волів бачити сина комерсантом, але той потайки вчився грі на скрипці. Свій перший вальс написав у шестирічному віці. Потім з’явилися геніальні «Казки Віденського лісу», «На чудовому блакитному Дунаї», «Весняні голоси». Крім вальсів Йоганн писав оперети.  «Летюча миша» і «Циганський барон» мали і по-сьогодні мають  грандіозний успіх у  публіки.

Відбулося уже два покази авторського спектаклю «Король вальсу» або Віденський бал великого маестро Йоганна Штрауса - молодшого» , який підготувала творча група вчителів у складі Ірини Галкіної – заступника директора з виховної роботи, Інни Стаднік - вчительки світової літератури та художньої культури, Альони Катрін - вчительки інформатики та математики. Варто зазначити, що активну участь у виготовленні  необхідного реквізиту, який допоміг створити неповторну атмосферу віденського балу, взяла вчителька трудового навчання Інна Зінчук та вихованці центру «Еверест» для дітей та молоді з обмеженими можливостями  (кер. Тетяна Марущак) . Усі ролі майстерно виконали учні навчального закладу, а виконавець головної ролі - Ярослав Гвардіян отримав заслужені  овації на свою адресу  (всього у спектаклі було задіяно 38  учнів). Дійство було легким для сприйняття та естетично вишуканим. Впродовж усього спектаклю глядачі  мали змогу насолоджуватись музикою великого маестро!

Саме про такий бал завжди мріяв бувший директор школи та керівник салону Борис Тресер. Тож смолоскип, який міцно тримав у своїх руках Борис Михайлович, підхоплено його учнями та послідовниками!

14.01.2016 | Aдмін