«Початкова школо, прощавай… І з нову – здрастуйте!»

30 травня 4 – А класі відбулося свято прощання з початковою школою. Запрошені були батьки, рідні, знайомі. Четвертокласники продемонстрували свої творчі здібності: читали вірші, співали, танцювали. Чудовими були виступи: сольний номер Надійки Рибак разом з її мамою – неперевершеною співачкою Євгенією Кузнєцовою, танцювальний номер у виконанні творчого колективу «Веселка» та учениці 4 – А класу Мірошніченко Анни, танцювальна композиція у виконанні Надійки Рибак, Вероніки Сторчак та Даринки Герасимчук. Цікаво та весело було спостерігати за виконанням гуморесок учнями класу.
 Столи у залі були прикрашені творчими роботами мужньої дівчинки, яка бореться з важкою хворобою, ученицею цього класу Меретіною Мариною. Із закінченням початкової школи четвертокласників та їхніх батьків привітав директор Анатолій Артурович Ловчинський.

Звичайно, свято було веселе, а водночас і сумне. Скільки днів проведено разом у радості і у важких хвилинах. Але діти виросли і тому вони роблять перший крок у доросле життя.

07.06.2018 | Aдмін