Літній пришкільний мовний табір “BUTTERFLY”. Тиждень другий. День перший

4-го червня літній пришкільний мовний табір “Butterfly”, як завжди розпочав свою роботу із зарядки, яку провів Загін № 1 “Reinbow”.
Після смачного сніданку, ми провели урочисту лінійку присвячену візкриттю прикшільного мовного табору “Butterfly”. Відкриття ми провели з піснями, танцями та Treasure hunt.
Присяжна Даша подарувала нам чудову пісню “Бугі-Вугі”. Цікаву фізкультхвилинку “Хокі-Покі” підготував начальник табору.
Вчителі-координатори підготували не менш цікавий квест, на якому діти відчули себе шукачами солодких скарбів. Для того щоб дізнатись іх місцезнаходження їм потрібно було скласти, розірване на шматки, речення. Шматочки діти отримували за виконане завдання від вчителів-координаторів.

Під час квесту, діти показали свої знання з англійської мови, було видно злагоджену роботу в колективі. Кожен загін підтердив те, що вміє працювати в команді.

07.06.2018 | Aдмін