Літній пришкільний мовний табір “BUTTERFLY”.Тиждень другий. День другий

П'ятого червня, Загін № 2 «Emoji», провів чудову зарядку у рухи якої входили не лише фізичні вправи а і танцювальні рухи. Зарядка надзвичайно сподобалась дітям тому день розпочався на піднятому настрої.
Темою дня був English recipe. Діти дізнались та ознайомились із найвідомішими рецептами Англії. Обговорювали улюблені страви та ділились своїми рецептами.

Загін “Rainbow” на мить стали маленькими кулінарами. Одягнувши фартушки діти, під наглядом вчителя-координатора та вихователя, приготували смачні канапки та накрили стіл своїми стравами, які їм дали батьки. Пили компот із печивом та смакували соковитими ягодами.

Загін “Emoji” зробили цікаві аплікації. Із журналів з рецептами, діти вирізали картинки страв, які хотіли б скуштувати або які сподобались та клеїли їх на свої бумажні, а у когось із пластику, тарілочки.

Загалом день пройшов чудово, діти із новими знаннями із радістю чекали зустрічі з батьками чоб поділитись новими рецептами.

07.06.2018 | Aдмін