Літній пришкільний мовний табір “BUTTERFLY”. Тиждень другий. День п’ятий

Тема дня Talant show. До цього дня, діти готовились весь тиджень адже вони мали продемонструвати свій талант.
На лінійці ми вирішивши організаційні питання, зробили зарядку, смачно поснідали та почали готуватись до “Шоу талантів”.
Розпочавши Talant show ми побачили скільни у нас обдарованих дітей. Діти продемонстрували нам різні таланти. Це співаки, танцюристи, діти які показали вміння гри на музичному інструменті кларнет, юна художниця із загону “Crazy Squirrel”, гімнастка із загону “Rainbow”, чудове катання на велосипедах та роликах з перешкодами та читання вірша англійською мовою показав загін “Emoji”.

Висновок один, усі діти талановиті не залежно від віку, головне побачити, розвивати та вдосконалювати його.

14.06.2018 | Aдмін