Літній пришкільний мовний табір «Butterfly». Тиждень третій. День перший

Ранок одинадцятого червня розпочався із зарядки, яку провела вчитель-координатор Кінзерська Тетяна Олександрівна.
Тема дня Constitution Day of Ukraine. Усі загони, будучи в одній класній кімнаті, переглянули відеопрезентацію до Дня Конституції України у якій розповідалась коротка історія виникнення Конституції. Учні дізнались дату затвердження прапора, герба та ухвалення гімна України, ім’я першозасновника Конституції та її розвиток від 1710 року до сьогодення.
Також, до нас завітала Титаренко Ірина Анатоліївна, працівник Барського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. На прикладі відомої усім казки “Попелюшка” Ірина Анатоліївна провела бесіду на тему “Права дитини”.

Після цього, діти використовуючи фарби, фломастери, олівці та наліпки продемонстрували чудові плакати на тему “I Love UA”.

14.06.2018 | Aдмін