Літній пришкільний мовний табір «Butterfly». Тиждень третій. День п’ятий

Закінчилася табірна зміна,
Повертатися додому нам час.
Залишаєм шкільні оці стіни,
Хай чекають до вересня нас.

В п'ятницю відбулась лінійка до закриття табору “Butterfly Camp is Great!”.
Непомітно минає літо, непомітно пролетіли дні відпочинку у нашому таборі. Але ми щиро сподіваємося, що час перебування у таборі “Butterfly” ще довго будемо і тепло згадувати!

Усі загони востаннє проспівали пісню табору, брали участь у заході, вигукнули свої назви та девізи.
Кожен загін підготував кліп до дитячої англомовної пісні.
• Загін № 1 “Rainbow” на чолі вчителя-координатора Ткач М. В. та вихователя Базілєвич Н. В., підготували кліп на пісню “Gummy Bear”.
• Загін № 2 “Emoji” на чолі вчителя-координатора Кінзерської Т. О. та вихователя Квасюк Н. І., підготували кліп на пісню “Five little monkeys”.
• Загін № 3 “Crazy Sqiurrel” на чолі вчителя-координатора Суконнік О. Е. та вихователя Печак Н. В., підготували кліп на пісню “Crezy Cats”.
• Загін № 4 “Smile” на чолі вчителя-координатора Капусевич В. В. та вихователя Ворнік В. В., підготували кліп на пісню “Happy Birthday”.
Для нас виступали танцювальний колектив “Бар@куд@” керівник Громова Ольга, Кучерук Даша із піснею “Квітка Душа”, Кінзерський Іллья та Мярковлький Артем з катанням на велосипедах та сучасний танець від 4 загону “Smile”. Після чого, директор школи Ловчинський А. А. із словами вдячності вручив морозиво дітям та всьому колективу, який працював у таботі та проголосив про закриття літнього мовного табору “Butterfly”.

«До зустрічі, найліпші друзі,
Спасибі вам за світлі дні,
Що провели в тісному крузі,
За те, що всі, мов квіти в лузі,
З’єдналися і розцвіли»

«Літечко, здрастуй, Табір “Butterfly” прощавай!»

17.06.2018 | Aдмін