День Знань у Барській ЗОШ І-ІІІ ст. №3

Сьогодні, першого вересня 2018 року, веселий шкільний дзвінок сповістив учнів  про початок нового навчального року.
Тепло та сердечно привітали школярів та учителів з цією знаменною подією голова районної ради Михайло Іванович Піддубний та міський голова Артур Анатолійович Цицюрський. Із словами вітання та сердечної вдячності усім, хто брав активну участь у розбудові навчального закладу, звернувся директор школи Анатолій Артурович Ловчинський. У своєму звернені до учнів зазначив: «Знання - справжня сила, яка допомагає нам долати багато труднощів і досягати приголомшливих успіхів».

Особлива увага на святі була адресована першокласникам - учням «Нової української школи». Спеціально для них на лінійці було облаштовано святкову зону: осередок першокласника. А ще наймолодші школярі продемонстрували присутнім флешмоб, під час якого запустили у небо кульки «Здійснення мрій».

Прес-центр школи

01.09.2018 | Aдмін