Перший тематичний урок у 9 класах "Розкажемо Європі про себе"

Перший у навчальному році урок для учнів 9-А та 9-Б класів (кл. кер. Трохимчук З.Є. та Стаднік І.А.) пройшов у формі інтелектуальної гри «Розкажемо Європі про себе». Дев’ятикласники впродовж гри у категоріях «Географія», «Історія», «Українська мова», «Свята та традиції», «Мистецтво» мали змогу поглибити свої знання про Україну, дізнатися щось нове, продемонструвати власну ерудицію та обізнаність.
Учні з гордістю говорили про те, що українці мають чим пишатися, що наша держава має повне право називатися європейською країною

І ось до якого спільного переконання прийшли учасники інтелектуальної гри: «Ми поважаємо людей інших націй, але й свою Україну, свій дім, свою Богом дану землю любимо, бо ми – патріоти. Бути українцем – значить пишатися своєю Вітчизною. Бути українцем – означає щиро вірити в свою Україну. Бути українцем – писати нові щасливі сторінки в історії нашої суверенної, незалежної, демократичної держави».

05.09.2018 | Aдмін