Перший тематичний урок у 1-Б класі

Сонячний промінчик приніс першокласникам лист-запрошення на перший урок.

Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і не завжди легкої дороги. Кажуть, коли людина народжується, Бог запалює на небі зірочку. Тому на вечірньому небі засяє ще одна зірочка. Вона скаже всім людям, що в 1-Б класі зародилося спільне життя 14-х першокласників. Утворилася ще одна велика класна родина і все буде робити разом: вчитися, гратися, дружити, мріяти, фантазувати, жартувати, вигадувати і ще багато іншого.
Діти мали унікальну можливість об'єднати всі кольори українського віночка. Змішавшись, піски різного кольору утворили єдине, гармонійне ціле!

Як піщинки не зможуть розділитися і знову повернутися в свої стаканчики, так і діти разом з вчителем будуть непорушною класною родиною! Піски часу назавжди поєднали історію класу і долі. Завдська Оскана Володимирівна як класний керівник перев'язала новонароджений символ життя класу синьо-жовтою стрічкою, символом нашої Батьківщини. Бо саме своєю працею, своїм старанням, своїми діями ми творимо наше і її майбутнє.
Першокласники будуть зберігати цей пісочок як талісман, як спогад про урок і якщо буде важко чи сумно діти будуть дивитися на пісочок і згадувати, що разом велика, непорушна сила.

Нехай для першокласників роки навчання стануть щасливими! А всі жили під мирним небом та хай завжди буде світити яскраве сонечко.

11.09.2018 | Aдмін