Урок миру у 1-Б класі

На ранковій зустрічі учні 1-Б класу (кл. кер. Завадська О.В.) обговорювали  одну з найважливіших тем – тему миру і дружби. Люди всього світу 21 вересня відзначають День Миру. Ми з вами спокійно ходимо по вулиці, лягаємо спати в своє ліжечко, просинаючись із посмішкою наступного дня. А для багатьох людей у сучасному світі спокійне життя — це лише казкова мрія. Багато дітей страждають, вони не мають сім’ї, але мають багато горя. Для них, насамперед, і існує день Миру.
Цей день закликає людей замислитися про мир. Бо найбільше в світі щастя — це мир на землі, коли на ній розквітають чарівні квіти, а люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, а діти вчаться, здобувають знання, щоб зробити наш край ще прекраснішим.

23.09.2018 | Aдмін