Нова українська школа

НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

Під час першого тижня "Я - школяр " діти: грали у гру на тему «Чого я хочу навчитися в школі?», виконували «Руховий»(математичний)диктант  (для закріплення понять ліворуч, праворуч, прямо), створювали малюнок «Школа моєї мрії», грали гру   «Уважний пішохід» шукали скарб на території школи, переглядали мультфільм «Казка про дружбу, створювали позначки (емблем) для власних боксів, спільно з Оксаною Володимирівною для  створення комфорту й оновлення дизайну в класі: поповнення класної бібліотеки, облаштування куточка живої природи, ігрового куточка оформили різні зони.

Під час другого тижня "Мій клас" діти : під час ранкової зустрічі знайомилися з кроликом ,   з допомогою працівників школи – бібліотекаря, психолога, соціального-педагога, медсестри провели екскурсію-квест рідною школою, прокладали за допомогою стрілок схему руху «Власна дорога до мого класу», розробили емблему класу, вивчили нові пісні, прослухали та переглянули казки про дружбу, поповнили " Стіну слів" новими словами... і т. д.

03.10.2018 | Aдмін