4-5 тиждень Нової української школи в 1-Б класі

Ось і промайнув вересень. Учні 1-Б класу вже адаптувалися до школи, звикли до свого класного керівника Завадської Оксани Володимирівни. Під час 4-го тижня "Довкілля" та 5-го тижня "Осінь" діти навчаючись виконували безліч різноманітних завдань: досліджували що означає слово "довкілл"; розпінавали природні та рукотворні тіла; прослухали багато віршів, переглянули різні відео та презентації; створили гербарії; провели дослідницьку мандрівку на тему "Які рослини ростуть на шкільному подвір'ї"; слухали музичні твори, народні прикмети, прислів’я, приказкии про осінь; ходили до парку , де ознайомилися з ознаками осені; та зібрали природний матеріал для подальшого використання, ознайомилися з буквою "О" та цифрами "1,2,3", вчилися порівнювати, додавати та віднімати, провели гру «Їжачкова математика»; працювали над створенням лепбука "Осінь"; виконували в групах такі завдання : вправа «Стоп-кадр», «Впізнай рослину за листком і плодом», створення аплікації з природних матеріалів, «Як тварини готуються до зими?»; працювали з конструктором "Лего", створювали  математичне конструювання «Танграм»; розігрували сюжетно-рольову гру «Зустріч тварин напередодні зими»...

05.10.2018 | Aдмін