Подорож - мандрівка з Хлоп’ятком – Здоров’ятком до королівства Здоров’я

Ми сьогодні навчаємося в школі, у веселій країні Знань. І шлях цей довгий. Щоб пройти його, треба мати міцне здоров’я, силу волі і велике бажання вчитися. Та зустрінуться у нас на шляху і певні труднощі, які треба буде подолати, щоб дійти до вершини під назвою «Перемога». Щоб усе це подолати, кожному з нас потрібно бути здоровим.
І сьогодні учні 2-Б класу з класним керівником Присяжною О. В. Здійснили надзвичайно цікаву подорож  - мандрівку з Хлоп’ятком – Здоров’ятком до королівства Здоров’я . Діти разом з казковими героями подорожували задопомогою чарівної мапи, та виконували безліч завдань ( розгадували кросворд, заглядали у чарівне віконечко, будували місток корисних звичок….у кінці подорожі Хлопятко- Здоровятко пригостив дітей смачними яблуками)

Другокласники  вийшовши на подвір’я школи  загадали бажання «Мати міцне здоров’я та жити в мирній країні» запустили в небо гелеві кульки- бажання).

15.01.2016 | Aдмін