6 тиждень Нової української школи у 1 -Б класі

Шостий тиждень НУШ мав назву "Я і моя Батьківщина". Учні 1-Б класу протягом тижня разом з своїм класним керівником Завадською Оксаною Володимирівною досліджували що таке Батьківщина, чому батьки і Батьківщина є спорідненими словами, які якості повинні мати справжні захисники . Діти з допомогою учителя створили  «паспорт» України за спільно обговореним бланком із використанням заготовлених ілюстративних матеріалів. На уроках мистецтва малювали державні символи та співали пісні про Україну, а також вчилися правильно виконувати гімн України. Створили вітальні листівки до Дня захисника Вітчизни. Рахували в межах 10.  Додавали, віднімали та порівнювали числа в межах 4. На уроках української мови читали деформовані тексти, друкували за зразком, складали розповідні, питальні та спонукальні речення.

Оксана Володимирівна розповіла про українських воїнів – наших захисників, про дітей героїв, про тварин що стали помічниками в зоні АТО (із використанням фотографій воїнів чоловіків і жінок та відеороликів). Діти виконали багато роботи. Отримали задоволення від результату своєї праці. День закінчився привітанням хлопчиків зі  святом та солодким столом.

22.10.2018 | Aдмін