7 тиждень Нової української школи у 1 -Б класі

Тема 7 тижня "Ми - підприємливі". Учні 1-Б класу з класним керівником Завадською Оксаною Володимирівною виконали безліч цікавих завдань: ознайомилися як вітаються в різних країнах світу, виконали вправу   «Чи маю я  якості  підприємливої людини?», створили візуальний словник добродіїв, провели благочинний ярмарок, опрацювали уривок казки К. Кірккопельто «Самушок», переглянули багато відео та прослухали безліч віршів та оповідань, провели гру «Як підготуватися до зустрічі з  гостем   підприємливим добродієм / йкою, ознайомилиля з цифрою "5", пройшли вдало математичний лабіринт, додавали та віднімали вирази, порівнювали числа, заповнили стіну слів новими словами та вчилися їх друкувати.В кінці тижня діти отримали подяки за свою роботу.

26.10.2018 | Aдмін