Місячник цивільного захисту

З 17 вересня по 17 жовтня 2018 року в Барській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 було проведено Місячник цивільного захисту, під час якого класними керівниками 1-11 класів були проведені відкриті тематичні уроки та виховні години:
«На наших вулицях ходимо безпечно» (2 клас); «Причини виникнення пожеж та засоби боротьби з ними» (1 клас) «Небезпечна гра з вогнем» (3-4 клас);
«Природні катаклізми» (10-11клас); «Пожежна безпека поводження із синтетичним, горючими, легкозаймистими матеріалами та речовинами» (5-7 каси); «Надзвичайні ситуації воєнного характеру. Тероризм» (5-7 класи);
«Що потрібно робити у надзвичайній ситуації» (8-9класи); «Дії в умовах надзвичайних ситуацій» (10-11 класи).
Вчителем основ здоров’я Толстовою Т.С. була організована виставка дитячих робіт з висвітленням знань з основ безпеки життєдіяльності, розповсюджені пам’ятки щодо питань цивільного захисту населення та безпеки життєдіяльності дітей.
Інженером з ОП Ткач М.В. були проведені інструктажі з школярами з правил безпечного поводження під час надзвичайних ситуацій та безпеки на автошляхах, оновлені плани евакуації з приміщень школи під час пожежі та НС, куточок цивільного захисту; в приміщені школи розміщені пам’ятки щодо правил безпеки під час знаходження підозрілих предметів, пакунків, боєприпасів.

26.10.2018 | Aдмін