О слово рідне, що без тебе я!

З метою формування розуміння того, що українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава, розширення знань про красу і багатство української мови, ознайомлення  дітей з українськими обрядами і звичаями, пробудження  почуття національної гідності, виховання любові до рідної мови, рідного краю, його традицій, поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою в ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Бара з 09.11. – 13.11. 2015 р. було проведено тиждень  української писемності та мови.

Уже в понеділок школа ніби змінила своє обличчя: всі учні та вчителі навчального закладу прийшли у цей день у різноманітних розкішних  вишиванках! Дівчатка крутились біля дзеркала , прикрашали себе віночками та квітами – і на думку спадало лише одне : «Краса, безумовно, врятує світ!»  Хлопці теж тримались по-особливому, вбрані в українські  вишиванки,  вони  були  як  справжні козаки! Настрій у всіх був святковий і піднесений! Ми відчули себе однією родиною, громадянами держави – Україна! Акцію ж «Вишиванка» було продовжено до кінця тижня. А які цікаві та різноманітні заходи було проведено  в навчальному закладі! Це і   радіопередача «Мова - безцінний скарб народу», виховні години «Відкрий, о рідна моя мово, свої скарбниці золоті», «Без мови нашої, юначе, й народу нашого нема!», участь у написанні Всеукраїнського диктанту,  конкурс-інсценізація української народної пісні, в якому переможцями вийшли всі учасники (кожен у своїй номінації). Слова  подяки хочеться сказати усім причетним до організації і проведення тижня української писемності і мови: директору школи, класним керівникам 1-11 класів, вчителю музичного мистецтва, педагогу - організатору, учителям української мови та літератури, учням, батькам  і особливо директору центру «Еверест» Тетяні Леонідівні Марущак, яка не тільки разом із своїми вихованцями завітала на свято української пісні, яке, до речі, проходило три дні, а й протягом усього періоду брала у ньому активну участь.

15.01.2016 | Aдмін