ЗНАЙ УКРАЇНСЬКУ!

9 листопада – День писемності. Це свято відзначає уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

Віддаємо шану мові і ми. Нині проводиться багато конкурсів. Одним із них є XIX Міжнародний конкурс імені Петра Яцика. Переможцями  конкурсу стали Зеленська Анастасія - 5 клас (1 місце), Древа Маргарита – 7 клас(1 місце), Сисоєва Марта - 8 клас (1 місце), Кучерук Альона - 10 клас (2 місце) в районному турі.

Стало вже доброю традицією у нашій школі відзначати День писемності написанням Всеукраїнського диктанту національної єдності, до якого долучилися і учні нашої школи.

13.11.2018 | Aдмін