Творімо добро разом!

Під таким гаслом  8 листопада 2018 року в нашій школі відбулася  незабутня і непересічна  подія: учениця 7-Б класу Софія Борсолюк, учасниця Міжнародного соціального проекту «Книга Добра», від’їздила на зустріч зі Святійшим Вселенським Патріархом  Варфоломієм  I (м. Стамбул, Туреччина).

Це стало можливим завдяки  тісній співпраці учнівського та педагогічного колективів з відомим у нашому місті волонтером Володимиром Маліцьким та членами   Громадської спілки «Всеукраїнського  об’єднання  учасників бойових дій та волонтерів  АТО».

З теплими   напутніми  словами до  Софійки звернулися  Анатолій Слівінський, Голова спілки «Всеукраїнського  об’єднання  учасників бойових дій та волонтерів  АТО», Григорій Кухар, учасник бойових дій на Сході країни, Артур Цицюрський, міський голова,  Наталія  Стрельчук,  начальник соціально-гуманітарного відділу Барської міської ради, Анатолій Ловчинський, директор закладу освіти, Лариса Кальчук, голова профспілки школи.  Кожен з них передав невеличкі сувеніри Його Святійшості, а з ними  часточку свого душевного тепла та прохання молитися за свободу і процвітання України. Зворушливими словами благословила у далеку подорож донечку і мама Людмила Ігорівна.

14.11.2018 | Aдмін